Ціноутворення 2021 р. 

В залежності від виробника компонентів (Китай, Україна, Туреччина, Іспанія, Польща, Німеччина тощо):

199 $ – 250 €/м3 ППУ у готовій, жорсткій формі, ~ (35 – 40) кг./м3 в гривнях по курсу, з ПДВ (ТОВ) та/або без ПДВ (ФОП, третя група)

Так, на прикладі найчастіше використовуваної товщини напилення, це близько 11 $ – 13,75 € за 1 метр квадратний, ізольований пінополіуретаном суцільно пошарово загальною товщиною 5 - 6 см. (50 - 60 мм.) для відносно рівних (НЕ плити ребристі бетонні ПКЖ, металочерепиця, профіль, шифер тощо) та гладких (НЕ пористі, волого поглинаючі пінобетон, газоблок, ракушняк тощо) поверхонь.

Ціни формуються виходячи з актуальної вартості та наявності сировини (двох компонентів А і Б), з чи без урахуванням додаткових робіт, таких як підготовка поверхні (видалення за такої необхідності старого вапна, фарби, нестійких поверхонь, обезпилення, ґрунтування), при дотриманні рекомендованого виробниками температурного режиму – поверхня має бути більше за +100С (може принципово відрізнятись від температури навколишнього середовища).

Ми рекомендуємо використовувати сировину світового лідера галузі – компоненти німецької фірми БАСФ (BASF POLYURETHANES GMBH). Хімічному концерну 156 років, близько 70-ти років вони виробляють пінополіуретанові композиції для напилення, заливки, сендвіч панельні та трубні системи для термоізоляції.

Вартість робіт з матеріалами BASF, виробництво Німеччина, за метр кубічний, у готовій, жорсткій (≤ 40 кг/м3) формі:

→ 220 – 250 €/м3 ППУ

По відносно рівній та гладкій поверхні, за метр квадратний:

· 12,1 – 13,75 євро товщиною ізоляції 50 – 60 мм;

· 17,6 – 20 євро товщиною ізоляції 80 мм;

· 22 – 25 євро за 100 мм. ППУ – ізоляції.

Вартість робіт з матеріалами виробництва КНР, Україна, Туреччина, Іспанія, Польща тощо, за метр кубічний, у готовій, жорсткій (≤ 40 кг/м3) формі:

→ від 199 $/м3 ППУ

По відносно рівній та гладкій поверхні, за метр квадратний, від:

· 11 $ товщиною ізоляції 50 – 60 мм;

· 16 $ товщиною ізоляції 80 мм;

· 20 $ за 100 мм. ППУ – ізоляції.

Для розрахунку ціни напилення за метр квадратний на нерівну поверхню (бетонні перекриття стелі із плит ребристих ПКЖ, профільовані, ребристі, гофровані шифер, черепиця тощо), її площу необхідно розгорнути, за можливості вирахувати коефіцієнт розгортання та застосувати його до лінійних розмірів площі. Це може бути від 1,05 до 1,6 і більше для поверхні із складною геометрією. Так, наприклад, розгортання поверхні традиційно використовуваних за радянських часів стельових перекрить – ребристих плит ПКЖ, збільшує лінійні розміри у 1,51 рази (якщо глибина великих та малих ребр не більша за 25 і 10 см. відповідно. Бувають і по 32 ти 13 см.). За будівельними нормативами ДБН Д.2.2-15-99 Пп.1.2.4.6 – цей коефіцієнт складає 1,6. У таких випадках після погодження попереднього розрахунку необхідної кількості сировини – максимального бюджету, остаточний розрахунок після виконання робіт проводиться із замовником за фактом використаного матеріалу.

Для розрахунку ціни напилення за метр квадратний на пористу, волого поглинаючу поверхню (пінобетон, газо блок, ракушняк, керамзит тощо) використовують коефіцієнт 1,05 – 1,1 в залежності від стану поверхні та товщини нанесення ізоляції (до 30% при товщині ізоляції 30 мм. по черепашнику, ракушняку, вапняку) або за фактом використаного матеріалу.

При напиленні стель та покрівлі для розрахунку кількості необхідного матеріалу потрібно закласти в розрахунок + (5 – 10)% на технологічні, об'єктивно неминучі втрати у вигляді осідання дрібних частинок (стелю внутрішньо), втрати через вітер (покрівля, зовнішньо).

Остаточна вартість формується з урахуванням конкретних умов і обсягів виконуваних робіт, відрядження робітників, доставки устаткування на об'єкт. За умов виконання робіт по складній поверхні та/або в прохолодну погоду кінцева вартість визначається за фактом використаного матеріалу.

Можлива переробка Вашої сировини відомих виробників пінополіуретанових композицій, у т. ч. м’яких пін, на Ваш вибір за договірними цінами за переробку і професійне нанесення.

Роботи проводяться персоналом з великим досвідом робіт з напилювання ППУ та поліурії, установками – дозаторами високого тиску з переробки пінополіуретану (ППУ) і полісечовини ПМ і ГПМ (полімочевини, поліурії).

Гарантія якості на роботи та матеріали: не менше 5 років, на німецький БАСФ – не менше 10 років.

На всі матеріали додаються сертифікати України.

Професійне обладнання високого тиску (380 В, 25 кВт), стабільно висока якість, гарантія. Консультація, прозорі, зрозумілі Вам розрахунки, відповідальний підхід.

Досвід більше 10 років. Рекомендаційні листи. По усім посиланням на оф. сайт, соц. мережі – усі виконані роботи (об’єкти) виключно наші.

Нами виконані роботи, 2009 – 2021 рр: http://www.ppu-profit.com/index/0-2