ППУ Профіт - теплогідроізоляція монолітна пінополіуретанова, що напилюється

Якісне утеплення

Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 44.ua

Послуги компанії ТОВ ППУ ПРОФІТ

Утеплення стін стало дуже затребуваною процедурою. Адже режим і якість сучасного опалення залишає бажати кращого. Для одних-це спосіб зробити свій будинок тепліше, для інших – необхідність! Наприклад, для складів і виробничих приміщень, де потрібен певний температурний режим. Послуги з утеплення приміщень надає багато компаній і приватних осіб.однак краще вибирати перевірений варіант, який затребуваний і успішний, щоб не було неприємних наслідків.

Якісне утеплення будинків -один з видів діяльність компанії. Якість роботи вже встигло оцінити величезну кількість клієнтів. Утеплення стін здійснюється на найвищому рівні. Після утеплення стін таким матеріалом як пінополіуретан ефект помітний відразу. У приміщенні стає тепло і комфортно в холодну пору. А в спеку забезпечується максимально прийнятний Клімат. Це кращий спосіб для підтримки в нормі температурного режиму.

Ефективна і надійна термоізоляція пінополіуретаном автотранспорту. Це потрібно для того, щоб підтримати нормальну температуру вантажу, що перевозиться. Наприклад, певні продукти харчування, фармацевтичні препарати, і багато іншого. Перевага термоізоляції пінополіуретаном і в тому, що матеріал не забирає багато простору в машині. Без проблем можна перевозити товар в оптимальному стані в будь-яку погоду. Це зручно і надійно. Адже зберігаються корисні якості продуктів і медикаментів.

Компанія також здійснює таку послугу як утеплення трубопроводів способом напилення. Даний матеріал можна наносити на площині будь-яких форм. Вибравши необхідну товщину матеріалу можна забезпечити оптимальний температурний режим в трубопроводах. Час на виконання роботи невелике, порівняно з іншими технологіями термоізоляції. Якість роботи, швидкі терміни і вигідні ціни – особливості компанії.

Напилення екологічно чистої теплоізоляції на території України успішно здійснюється компанією ТОВ ППУ ПРОФІТ.

Вартість послуг цілком прийнятна. Якість роботи висока. Кожен клієнт, високо оцінює роботу компанії. І неспроста! Адже використовуються кращі напрацювання і технології роботи.

Будемо раді бачити Вас в числі наших замовників!

ПІНОПОЛІУРЕТАН-НОВІ СТАРІ ТЕХНОЛОГІЇЖорсткий пінополіуретан (ППУ) - це унікальний синтетичний полімерний матеріал, що отримується в результаті хімічної реакції шляхом дозованого змішування двох компонентів і напилення одержуваної піни на ізолюючу поверхню безпосередньо за місцем застосування.

Незважаючи на його активне використання в індустріально розвинених країнах вже більше 70 років в якості неперевершеного термо – Гідро – шумо – вібро - ізоляційного матеріалу, Україна його тільки відкриває для себе. Як показує досвід, на сьогоднішній день гідного конкурента у пінополіуретану просто немає. Пінополіуретан при малій вазі (35-70 кг/м3) і відмінною міцності, має своєрідну пористу структуру, завдяки якій має найменший коефіцієнт теплопровідності в порівнянні з іншими теплоізоляційними матеріалами, такими як: мінеральна вата, керамзит, пінопласт, пінобетон, пробкова плита і будь-якими іншими.

Файли
Наше відео
Ще відео